POKYNY

OTVORENIE AREÁLU

V piatok sa dvere festivalu otvoria o 15:00 a zatvoria v nedeľu o 12:00.
 
STANOVANIE
Stanová dedinka sa nachádza oproti areálu festivalu, cez cestu. Je zadarmo. Budú v nej umiestnené sprchy, chemické toalety, cisterna s pitnou vodou a bufety s občerstvením. Ak máte radi náš festival a radi sa cítite príjemne, prosíme vas, dodržiavajte poriadok v stanovej dedine :)  K dispozícii bude aj stanová dedinka EXTRA. Viac info o nej v predpredaji lístkov na www.predpredaj.sk
 
PARKOVANIE
Parkovisko je umiestnené cca 200 m od areálu smerom na Bošácu na upravenej časti poľa. Parkovanie pred areálom je zakázané. Parkovanie je zdarma.
 
IDENTIFIKÁCIA / NÁRAMKY
Každý návštevník festivalu dostane pri vstupe označenie formou náramku na ruku, ktorý je neprenosný a pri akomkoľvek poškodení /roztrhnutí/ sa stáva neplatným. S roztrhnutým označením nebude návštevník vpustený do areálu. Služba SBS môže námatkovo kontrolovať náramky aj počas priebehu akcie a návštevníka bez označenia vykázať.
 
HYGIENA
Chemické záchody budú rozmiestnené vo festivalovom areále aj v stanovej dedinke, v penzióne sú k dispozícii kamenné toalety s pitnou vodou. Sprchy sa nachádzajú v stanovej dedinke spolu s cisternou s pitnou vodou. Pri chemických toaletách v priestore festivalu budú umiestnené umývadlá taktiež s pitnou vodou.
 
ODPAD
K dispozícii budú špeciálne smetné koše umiestnené v celom priestore festivalu a v stanovej dedinke, ktoré budú pravidelne vynášané. V rámci čistoty a spríjemnenia prostredia poprosíme vyhadzovať odpad do týchto nádob.
 
OBČERSTVENIE
Občerstvovacie stánky budú umiestnené ako každoročne v jednom komplexe naľavo od vstupu a funkčný bude aj bar v penzióne. Ďalšie stánky budú v stanovej dedinke.
 
KÚPANIE
5 km od Trenčianskych Bohuslavíc v Novom Meste sa nachádza rekreačný areál Zelená Voda, kde je možné kúpanie v prírodnom jazere.
 
POKYNY PRE NÁVŠTEVNÍKOV
Na festival je zakázané vnášať zbrane, sklenené nádoby, plechovky, dáždniky a iné nebezpečné predmety, toxické a omamné latky. Ďalej je zakázané fotografovanie / výnimkou sú osobné digitálne fotoaparáty a telefóny / a zhotovovanie audio-video záznamov v priebehu akcie. Strážna služba môže prevádzať osobné prehliadky pri vstupe do areálu. Festival sa koná za každého počasia s výnimkou prírodných katastrof. Trenčianske Bohuslavice a okolie Trenčianske Bohuslavice sa rozprestierajú v krásnom prostredí Bošáckej doliny pri ústi potoka Bošáčka do Váhu, asi 7 km od Nového mesta nad Váhom v nadmorskej výške 198 m. n. morom. Vstup do obce z južnej strany lemuje Turecký vrch (345 m.n.m.) ktorý je prírodnou rezerváciou so vzácnymi druhmi teplomilných rastlín a živočíchov. Zo severnej časti chráni Trenčianske Bohuslavice hrebeň Hájnica (341 m.n.m.) s pomerne bohatým výskytom Hlaváčika jarného (Adonis vernalis L.) a nádhernou pastvinou z ktorej je možné pri dobrej vyditeľnosti vzhliadnuť mesto Trenčín alebo hrad Beckov. V obci sa v Barokovej kaplnke Panny Márie nachádza jeden z najzachovalejších a najznámejších organov na Slovensku na ktorom sa donedávna nahrávalo množstvo organových koncertov klasickej hudby. Z praktického hľadiska sa v obci nachádza pošta, dva obchody so zmiešaným tovarom, tri krčmy (Krčma pod orechom, miesto konania festivalu Žákovic open), železničná stanica, autobusová zastávka ako aj rybník a futbalové ihrisko. V okolí obce je možnosť podniknúť veľa výletov, či už do Trenčína, Trenčianskych Teplíc alebo na 25 km vzdialenú Veľkú Javorinu (hranica s Českou republikou). V blízkosti (5 km) sa nachádza aj známe rekreačné stredisko Zelená voda.​

MAPY

Ako sa k nám dostanete?

DOPRAVA

AUTOM:

Po dialnici do Nového mesta nad Váhom, potom po starej ceste smer Trenčín, cca po 4 km odbočka do ľava na Trenčianske Bohuslavice. K dispozícii parkovicsko zdarma.

 

VLAKOM:

Vystúpiť na stanici Nové mesto nad Váhom. Premávať bude kyvadlová doprava, alebo osobným vlakom do Trenčianskych Bohuslavíc.

 

AUTOBUSOM:

Dialková doprava do Nového mesta nad Váhom, potom prestup na miestnu dopravu do Trenčianskych Bohuslavíc.

 

KYVADLOVÁ DOPRAVA:

Piatok - Železničná stanica Nové mesto nad Váhom od 15.00 do 20.00 po naplnení autobusu odchádza a vracia sa späť každú cca pol hodinuNedeľa - od 9,00 z areálu, cca do 12.00 hod na železničnú stanicu Nové mesto nad Váhom, rovnakým spôsobom, ako v Piatok

 

VIAC NA:

www.cp.sk

VSTUPENKY

Lístky sa dajú zakúpiť na predpredaj.sk alebo priamo v penzióne Žákovic.

 

 

Permanentka                            

Sobota                                        

Stanová dedinka extra            

 

NA MIESTE:

 

Permanentka                          

Sobota                                       

 

Stanová dedinka EXTRA

Umiestnená bude hneď vedľa pódia, takže ste priamo v centre diania a nič vám neutečie. Dedinka je oplotená a strážená. Zároveň ponúka benefity pre návštevníkov ako napríklad sedenie so slnečníkmi, chladničky, veselý bazénik, sprchu, umývadlá či wc. Vstupenka platí pre jednu osobu (nie na jeden stan). 

 

ZŤP S, vstup zdarma, sprievod platí vstupné.

Deti do 4 rokov vrátane, vstup zdarma, deti od 5 do 10 rokov vrátane vstupné v predpredaji 10 Euro na mieste 12 Euro

 

24 Euro    

18 Euro 

35 Euro 

 

 

 

28 Euro

22 Euro

powered by Clockwise 2019