POKYNY

OTVORENIE AREÁLU

V piatok sa dvere festivalu otvoria o 15:00 a zatvoria v nedeľu o 12:00.
 
STANOVANIE
Stanová dedinka sa nachádza oproti areálu festivalu, cez cestu. Je zadarmo. Ak máte radi náš festival a radi sa cítite príjemne, prosíme vas, dodržiavajte poriadok v stanovej dedine :) 
 
PARKOVANIE
Parkovisko je umiestnené cca 200 m od areálu smerom na Bošácu na upravenej časti poľa. Parkovanie pred areálom je zakázané. Parkovanie je zdarma.
 
IDENTIFIKÁCIA / NÁRAMKY
Každý návštevník festivalu dostane pri vstupe označenie formou náramku na ruku, ktorý je neprenosný a pri akomkoľvek poškodení /roztrhnutí/ sa stáva neplatným. S roztrhnutým označením nebude návštevník vpustený do areálu. Služba SBS môže námatkovo kontrolovať náramky aj počas priebehu akcie a návštevníka bez označenia vykázať.
 
HYGIENA A POKYNY - COVID19
Chemické záchody budú rozmiestnené vo festivalovom areále aj v stanovej dedinke, v penzióne sú k dispozícii kamenné toalety s pitnou vodou. V areáli budú umiestnené stojany s dezinfekciou. Návštevníci sú povinní nosiť rúško a odporúča sa dodržiavať 2M odstupy. 
 
ODPAD
K dispozícii budú špeciálne smetné koše umiestnené v celom priestore festivalu a v stanovej dedinke, ktoré budú pravidelne vynášané. V rámci čistoty a spríjemnenia prostredia poprosíme vyhadzovať odpad do týchto nádob.
 
OBČERSTVENIE
Občerstvovacie stánky budú umiestnené ako každoročne v jednom komplexe naľavo od vstupu a funkčný bude aj bar v penzióne.
 
KÚPANIE
5 km od Trenčianskych Bohuslavíc v Novom Meste sa nachádza rekreačný areál Zelená Voda, kde je možné kúpanie v prírodnom jazere.
 
POKYNY PRE NÁVŠTEVNÍKOV
Na festival je zakázané vnášať zbrane, sklenené nádoby, plechovky, dáždniky a iné nebezpečné predmety, toxické a omamné latky. Ďalej je zakázané fotografovanie / výnimkou sú osobné digitálne fotoaparáty a telefóny / a zhotovovanie audio-video záznamov v priebehu akcie. Strážna služba môže prevádzať osobné prehliadky pri vstupe do areálu. Festival sa koná za každého počasia s výnimkou prírodných katastrof a nariadení štátu. Trenčianske Bohuslavice a okolie Trenčianske Bohuslavice sa rozprestierajú v krásnom prostredí Bošáckej doliny pri ústi potoka Bošáčka do Váhu, asi 7 km od Nového mesta nad Váhom v nadmorskej výške 198 m. n. morom. Vstup do obce z južnej strany lemuje Turecký vrch (345 m.n.m.) ktorý je prírodnou rezerváciou so vzácnymi druhmi teplomilných rastlín a živočíchov. Zo severnej časti chráni Trenčianske Bohuslavice hrebeň Hájnica (341 m.n.m.) s pomerne bohatým výskytom Hlaváčika jarného (Adonis vernalis L.) a nádhernou pastvinou z ktorej je možné pri dobrej viditelnosti vzhliadnuť mesto Trenčín alebo hrad Beckov. V obci sa v Barokovej kaplnke Panny Márie nachádza jeden z najzachovalejších a najznámejších organov na Slovensku na ktorom sa donedávna nahrávalo množstvo organových koncertov klasickej hudby. Z praktického hľadiska sa v obci nachádza pošta, dva obchody so zmiešaným tovarom, tri krčmy (Krčma pod orechom, miesto konania festivalu Žákovic open), železničná stanica, autobusová zastávka ako aj rybník a futbalové ihrisko. V okolí obce je možnosť podniknúť veľa výletov, či už do Trenčína, Trenčianskych Teplíc alebo na 25 km vzdialenú Veľkú Javorinu (hranica s Českou republikou). V blízkosti (5 km) sa nachádza aj známe rekreačné stredisko Zelená voda.​

DOPRAVA

AUTOM:

Po dialnici do Nového mesta nad Váhom, potom po starej ceste smer Trenčín, cca po 4 km odbočka do ľava na Trenčianske Bohuslavice. K dispozícii parkovisko zdarma.

 

VLAKOM:

Rýchlikom - vystúpiť na stanici Nové mesto nad Váhom a presadnúť na osobný vlak do Trenčianskych Bohuslavic.

 

AUTOBUSOM:

Dialková doprava do Nového mesta nad Váhom, potom prestup na miestnu dopravu do Trenčianskych Bohuslavíc.

 

Kyvadlová doprava:

V piatok od 15:00 každú hodinu do 20:00. V nedeľu od 9:00 do 12:00 priebežne.Trasa: Piatok, Železničná stanica Nové Mesto nad Váhom - festival Malý Žákovic, Nedeľa, festival Malý Žákovic - Železničná stanica Nové Mesto nad Váhom

 

 

VIAC NA:

www.cp.sk

PROGRAM

 

 

     

 

 

 

 

 

PIATOK 30. 7. 2021

 

17:00 – 17:40  Random Choices
18:00 – 19:00  PARKETOVý LEV
19:30 – 20:30  VRBOVSKí VíťAZI         
21:00 – 22:00  LE PAYACO                 
22:30 – 23:30  POLEMIC
24:00 – 01:00  žENA Z LESOPARKU

 

SOBOTA  31. 7. 2021

 

14.00 – 15.00 BRAňO JOBUS (DETSKý PROGRAM)

 

16.00 – 17.00  GENUINE JACK

17.30 – 18.30  SATéNOVE RUKY

19.00 – 20.00  BAD KARMA BOY

20.30 – 21.30  PARA

22.00 – 23.00  HEX     

23.30 – 00.30  TROLEJBOYS

00.45 – 01.45  BOX

Covid opatrenia

Podľa RUVZ Trenčín, ako aj podľa Covid automatu nie je potrebné pri akciách do 1000 návštevníkov mať k dispozícii test, ani potvrdenie o očkovaní. Ak by ste mali pocit, že niečo na vás lezie, alebo sa necítite zdravo, prosíme zostante radšej doma.​

Mapa Areálu

powered by Clockwise 2021